Forum Broken Dreams


#1 2008-08-29 12:28:08

kamilos

Członek Grupy

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 10
Punktów :   

WIZYTÓWKA

Siemka tutaj bedziemy sie przedstawiali bo nie wszyscy sie znamy.
to ja zaczne:



Ja nazywam się Kamil i jestem jednym z załozycieli tej grupy Fire Dance
trenuje juz 2 lata na kiju  oraz cos tam na 2 kijach, miałem juz pare pokazów w tym jeden w fitness klubie na jednej z wielu durzych ipres organizowanych przez jej kierownictwo. Z uwagi że doswiadczenie zdobywa sie przez całe zycie powiem ze jakies juz posiadłem kręcac przez te 2 lata.
będe odpowiedzialny za szkolenie nowych w posługiwaniu sie kijem.
moje chobby to oczywiscie Fire Dance,malarstwo i rysunek((przykładem jest logo naszej grupy)ci co niewidzieli zobacza)  militaryzm, ASG oraz chistoria la cosa nostry
mam nadzieje że nasza wspułpraca bedzie sie dobze układała a na treningach, melanżach i innych tego typu spodkaniach bedziemy wszyscy i kazdy z nas bedzie sie dobrze bawił.
to tyle, widzimy sie 1 wrzesnia

Ostatnio edytowany przez kamilos (2008-08-29 15:33:15)


http://r5.fodey.com/18bafb7fd452442088cce89a3a0f6dc1f.1.gif

Offline

 

#2 2008-08-29 12:49:54

KoRn

Administrator

status Brak
719221
Call me!
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 38
Punktów :   

Re: WIZYTÓWKA

Dobra jak wszyscy to wszyscy.
Ja Nazywam się Kornel (pisać KoRn). Podobnie jak Kamil i Marcin jestem jednym z założycieli. Fire Dance trenuje podobnie jak Kamil i Marcin tzn. jakieś 1 rok i 10 miesięcy. Występowałem już na pokazach z ogniem i twierdze że to jest najfajniejsza rzecz jaką robię. Kręcę na kiju, jakieś podstawy na 2 kijach, diabolo i zaczynam zabawę w plucie ogniem i połykanie ognia. Podobnie jak parę osób z grupy interesuję się tez ASG i militariami.
Myślę jeszcze nad Crosso Stick (tzn. dwa kije zespawane na środku tworząc "X"), ale to w przyszłości podobnie jak pokazy z poi w moim wykonani jak i występy z iskrami.

Pozdrawiam Serdecznie
KoRn ;]


http://img257.imageshack.us/img257/3597/n00buc7.png

Offline

 

#3 2008-08-29 15:31:36

Blacha

Członek Grupy

11289369
Call me!
Skąd: L.W\Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-08-28
Posty: 32
Punktów :   

Re: WIZYTÓWKA

Wtam, jestesm blacha. Jestem jakby jednym z pierwszych członkow tej frupy i bede odpowiedzialny za ludzi chcacych kształcic sie na poi oraz inne podobne to tego przyrzady jak :
-Dragon Tail (lina calopalna)
-Meteor(poi polaczone jednym łancuchem)
-Depilatory(calopalne poi mozna powiedziec)
-Dwójki oraz Trójki (2 lub 3 przestrzenie palace sie na kazdym lancuchu)
Jestem tagze odpowiedzialny za robienie sprzeru treningowego. Jezeli chodzi o pokazy to nie mam czym sie pochwalic poniewaz wczesniej nie nalezalem do zadnej grupy wole sam kupic paliwo i sam sobie potanczyc. Moj jakby 1 pokaz tak na powanie był to pokaz na zlocie druzyn grunwaldzikich 2008.Odkad jestesm w broken dreams bede sie staral przygotowywc kazdy mozliwy pokaz. Poi oraz przedmiotami wyzej wymienionymi zajmuje sie od roku i jestem samoukiem. Od połowy lipca 2008 zaczalem nauke na kiju tagze sam. A więc podsumowujac majac doswiadczenie moge wystepowac na przedmniotach wyzej wymienionych procz kija oraz pluc ogniem. Moje zainteresowania to oczywiscie fire dance ZHP lubie wycisk fizyczny oraz komputery. Słucham różnej myzyki czyli rocka techno black matalu nu metalu. Lubie tanczyc pod rock metal oraz czasami techno ale to juz zalezy pod jaki kawalek. Jezeli sa mozliwosci zawsze staram sie tanczyc pod muzyke prodigy'ego. Zawse jestyesm otwarty na propozycje pytania i sugestie. Pozdrawiam wszystkich.


http://r3.fodey.com/13bd75c749ec24aeba42f095da73b0404.1.gif

Offline

 

#4 2008-08-30 11:56:26

C!N3K

Administrator

status c!n3k@aqq.eu
5355172
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2008-08-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: WIZYTÓWKA

Witam, jestem Cinek. Jak już wam wiadomo z poprzednich postów jestem jednym z założycieli tej grupy. Wraz z Kamilem jestem odpowiedzialny z naukę nowych "kijarzy". Zrobiłem też te forum i widzę że trzeba tu wprowadzić kilka zmian ale o tym później.
Teraz trochę o mnie. Tak też więc podobnie jak Kamil kręcę 2 latka na kiju. Zamiłowanie do Fire Dance przywiozłem do Olsztyna z obozu harcerskiego "Marózek06". I od tego wszystko się zaczęło.
Początki były zabawne ... nie będę zdradzać szczegółów. Ci którzy je znają na pewno mają z tego niezły ubaw.
Zwłaszcza pierwsze treningi i naukę podstaw. Co do treningu najlepiej jest uczyć się w parach na zasadzie zdrowej rywalizacji. Przykładem takiej nauki jestem ja i Kamil ... uwierzcie dzięki temu idzie się jak burza!

Teraz trochę od o doświadczeniach:
2 lata na kiju
Podstawy z 2 kijów
Podstawy z crosso stick'a
Trochę zabawy w plucie i połykanie ognia.

Kilka pokazów w tym słynny w fitnes klubie
Co mogę więcej napisać ... [?]

Teraz coś o mojej osobie:
Muzyka- Rock,Metal,Nie lubię polskiej muzyki (kilka kawałków to wyjątki)
Zamiłowania- Taniec z Ogniem, ZHP, ASG, survival, ogółem militaria, kiedyś plastyka (teraz już mniej)
Podejście do życia- Zlewanie :twisted: (tak też więc nie bierzcie do siebie wszystko co mówię, bo lubię drażnić ludzi)

Podobnie jak Blacha ProDigy'ego uważam za najlepszą muzykę do tańca z ogniem.
A i określenie poskramiacze ognia mnie rozwaliło

Offline

 

#5 2008-08-30 13:13:21

PrettyFly

Członek Grupy

2860880
Skąd: N-ca ^^
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: WIZYTÓWKA

To tak... Jestem (z tego co wiem) jedną z dwóch dziewczyn w tej oto grupie. Nazywam się Kamila Daria I. xd No i jestem z N-cy Trenuje Poi rok i jako tako mi idzie. Kiedyś miałam jeszcze kontakt z wachlarzami,które też lubie, ale tylko jak jest dobry sprzęt. (^^) Od początku mojej całej zabawy z tańcem uczęszczałam do grupy....której nie będę wymieniać by nie robić im reklamy. Hmm co do pokazów...miałam jeden na wachlarzach. Reszta pokazów z przyczyn niewiadomych, bądź wiadomych przeszła mi koło nosa. Ale to już dłuższa historia...

O mnie.
Hmm co do muzyki. Obracam się w gatunkach Rock,Metal,Reggae,Punk i inne odchodzące od nich gatunki. Ulubiony zespół? Mam ich kilka, np. NIRVANAAAA,SOAD, Godsmack, Disturbed, Vavamuffin, Enej, Offspring, Slipknot! i wiele innych. Co lubię? Taniec z ogniem, ZHP, moje miastowe koncerty ^^, pogo , czekoladęę, dobrą muzyke i inne duperele. Czym obecnie się zajmuje? Cóż przygotowania do szkoły, a poza tym. Zbieram na bilety do Olsztyna. Tsa. tyle tego

Ostatnio edytowany przez PrettyFly (2008-08-30 14:42:56)


`Take your place inside the fire with love
Taniec Poi( Poi - przyrząd używany w tym tańcu) jest wykonywany przez kobiety jako wyraz wdzięczności i podziękowania. ! ;D
    .Zbieram na bilety do Olsztyna xd Kto się dołoży? ;p

Offline

 

#6 2008-09-05 23:40:54

Avrilka

Członek Grupy

7334519
Skąd: Nidzica
Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: WIZYTÓWKA

No to teraz ja ^^
Nazywam się Ola, chociaż większość mówi do mnie Oleśka ;P Jestem drugą dziewczyną należącą do Broken Dreams i tak jak Kama jestem z Nidzicy xD Trenuję od roku (głównie poi, chociaż uczę się też kręcić na kiju). Moja przygoda z tańcem z ogniem zaczęła się w sumie przypadkowo ;P Dowiedziałam się, że potrzebują dziewczyn do występów z wachlarzami, więc stwierdziłam, że mogę spróbować ^^ Mam za sobą jeden pokaz (z wachlarzami, których nie lubię), bo do innych z przyczyn tych samych co Kama nie zostałam dopuszczona...
Uwielbiam oglądać horrory, objadać się czekoladą, chodzić na różnego rodzaju koncerty i mam obsesję na punkcie nietoperzy ;] Jak byłam mała to zawsze marzyłam, żeby mieć nietoperza w klatce lub chodzącą rękę xD Pewnie wpłynęło tak na mnie oglądanie 'Rodziny Adamsów' ^^ Wg. Kamy i Izuś przypominam Samarę (dziewczynkę ze studni) z horroru 'The Ring' ;P
I to by było na tyle. Pzdr


I want to live in fire...

Offline

 

#7 2008-09-06 19:06:28

szczurek

Członek Grupy

Zarejestrowany: 2008-08-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: WIZYTÓWKA

e no dobra ja sie nazywam jarek dla niektorych szczurek bawie sie w plucie i polykanie ognia ale mam zamiar uczyc sie na poi
o sobie pisal nie bede bo kto ma mnie znac to zna a kto nie zna to moze bedzie mial okazje ;]

Ostatnio edytowany przez szczurek (2008-09-07 12:49:31)

Offline

 

#8 2008-09-07 12:20:37

Mateusz

Członek Grupy

Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: WIZYTÓWKA

to tak mam na imie Mateusz krece kijem w przyszlosci moze poi no i to chyba na tyle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.holydestruction.pun.pl www.worldofzombies.pun.pl www.trava.pun.pl www.legends-of-shinobi.pun.pl www.vogelsang.pun.pl